14 juuli 2011

Karusepäevale järgneval päeval...

... on temperatuuripügal kabinetis jällekord üle 30 tõusnud. Ei ole hullu midagi, eelmise aasta rekordist - 42 - on see ikka parasjagu maas. 
Kahe nädala pärast, 30. juulil, ootab Viivi Paimets Öötla kooli kokkutulekule. Kaasa palutakse võtta piknikukorv ja hea tuju.

Hea tuju on ehk ka kõikidel võrk- ja korvpallimängijatel, kes Ida-Järvamaa mudaliigas osalemas. Nimelt on noorteühing Savi saanud PRIAlt Leader-meetmest ja Kareda Vallavalitsus Kultuurkapitalilt toetust selle liiga läbiviimiseks. Suvel ootame võistkondi võrkpalli mängima, sügis ja talv on korvpalli päralt. Lisainfot saab Kalevilt.

Kõiki muusikahuvilisi kutsuks kahele kontserdile - juba sel reedel on Esnas mõisaaia kontsert. Lisainfot selle kohta saab siit. Ja kuna järgmisel neljapäeval alustab segakoor Petra oma rännakut Soomemaal, siis järgmisel teisipäeval kell 19.00 on võimalik meid Anna kirikus kuulata. 

Aga kuna suvel on oma teod ees, siis - selle blogimisega on nüüd nõnda, et jätan eliapäeva, madlipäeva, jakobipäeva, annepäeva, olevipäeva vahele ja olen lauritsapäeva paiku tagasi. 

P.S. Ja Maret ootab artikleid juulikuisesse vallalehte!