06 juuli 2011

Suur suvi väljas...

... üks rohutirts otsustas täna seda rõõmu tähistada nõnda, et istus minu kabinetis kapi otsas ja ainult siristas. 
Laulupidu läks täpselt nõnda, nagu üks laulupidu minema peab - meeliülendavalt ja meeldejäävalt. Aitäh peaks ütlema vahvatele koorikaaslastele Türi Noortekoorist ja muidugi kogu Järvamaa lauljatele-tantsijatele-pillimeestele-juhendajatele-organisaatoritele-kärumeistritele-tekitegijatele. 
Ka Mäo bussiterminal on nüüd avatud - www.peatus.ee andmetel saab päeva jooksul nt Esnast Mäosse (valisin Esna seetõttu, et nt 1972.aastani sai Esnast Mäosse rongiga :) ) 5 korda ja sealt edasi "laia maailma" juba üsnagi loendamatutel kordadel.
Kuna Peetri uue lauda ehitus on suures hoos, on tekkinud mure ehitusmeestele elamispindade leidmisega - nii et kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes tahaks ja saaks Peetris välja üürida oma korteri/maja, andke palun sellest mulle või AS Peetri Põld ja Piimale teada.
Ja tore, et oleme kultuurkapitalilt saanud toetust Ida-Järvamaa mudaliiga korraldamiseks ja karikate-medalite ostmiseks (kuigi see päris toetusotsus PRIAlt on veel tulemata, kuni seda otsust pole, ei oska ma kuupäevadest-kohtadest veel täpselt kõnelda). Ja täna andis Muinsuskaitseamet teada, et toetab ka Kadastiku piirdemüüri taastamistöid - küll 5 korda väiksemas summas, kui küsisime, aga ikkagi.
Peetri lasteaed on hetkel kollektiivpuhkusel ning ülemise rühmaruumi laed-seinad pahteldamisel-värvimisel.
Aga homsest Järva Teatajast lugege, kuidas kõik asjad tegelikult on.
Pilt tehtud siis eile terminali avamisel (mulle nii meeldis Kadri väljend - Eestimaa kohtumiskeskus), pildistajaks puhkav Ants.