15 veebruar 2012

No näed siis, meil sajabki lund, kuid see sulab ära...

Tegelikult päriselt ei saja. Aga eile tuiskas ning oli plaan sissekanne eile valmis kirjutada. Juhtus aga nii, et käisime jällekord Järva Kilval (seekord sai võistkond Karedad 5.-6. koha) ning pärast seda lihtsalt ei jaksanud. Ja siia nädala jagu ei kirjutanud seetõttu, et käisin üle mere ja üritasin suuskadel mäest alla tulla. Tuli seekord hästi välja.

Hea meel, et tantsutuba Peetri koolis 3. veebruaril läks igati korda ning läheb minu teada lähiajal kordamisele. Peetri rahvamaja naised olid nii vaprad, et käisid külmas Viljandis tantsu vihtumas. Ja eks neid vapraid ja toredaid naisi leidub valla peal palju - 10. märtsil on naistepäevapidu ning veel nädala jagu ootavad mehed kandidaate Aasta Naise konkursile.


Valime Aasta Naise!
Märtsi alguses toimub naistepäevapidu, kus traditsiooniliselt valitakse Kareda valla Aasta Naine.
Aasta Naise kandidaat
* on korda saatnud midagi, millest on kasu kogu Kareda valla rahvale
* on suutnud jätta olulise jälje Kareda valla ellu
* tema tegevus on tutvustanud Kareda valda
* tema töö või loominguliste saavutuste üle võib uhkust tunda
* ta on Kareda valla elanik

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 22. veebruar. Kandidaadi nimi koos põhjenduse ja esitaja nimega tuleks tuua kinnises ümbrikus Kareda vallavalitsusse või saata Urmas Dikkerile e-posti aadressil urmasdikker@hot.ee. Anonüümseid esitusi ei arvestata. Grupiviisilise taotluse esitamiseks peab taotlusel olema iga esitaja nimi ja allkiri. 


Sel nädalal on heaks uudiseks see, et oleme saanud Keskkonnainvesteeringute Keskuselt positiivse laenuotsuse veeprojekti omafinantseerimiseks. Reedel on ASis Paide Vesi järjekordne aktsionäride koosolek ning Peetri aleviku ühisveevärgi- ja -kanalisatsioonisüsteemide uuendamise projekti elluviimine üha selgepiirilisem. 
Kindlasti toob pühapäevane Pitka matk palju rahvast imelist talve nautima. Kes veel pole end sellele matkale registreerinud, siis homme on tõesti viimane aeg. Ka suusaradadel saab lähiajal taas talve nautida, sest masin on jälle töökorda saamas. Ja Maret ootab infot vallalehe tarvis selle reedeni.

Ja järgmisel reedel, 24. veebruaril, tähistame Vabariigi aastapäeva kell 11.00 Peetris ja kell 12.00 Müüsleris.